Pau-29156 - Filament 230V Smart Home Zigbee 3.0 LED žárovka E27 6,3W RGBW+ stmívatelné zlatá - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | zlatá |
| Materiál | sklo |
| Objímka | E27 |
| Farba svetla | 6500 K |
| Změna barev rgb | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Životnost | 15000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 6,3W |
| Priemer | 60 mm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
31,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 41,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 41,50 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
