Pau-28978 - Standard 12V LED reflektor GU4 1,8W 2700K stříbrná - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | strieborná |
| Materiál | sklo |
| Objímka | GU4 |
| Farba svetla | 2700 K |
| Napätie | 12 V |
| Úhel záření | 36° |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 15000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 1,8W |
| Priemer | 35 mm |
| Svetelný tok | 184 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
8,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,85 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
