Pau-28898 - LED svíčka B22d 230V 4,7W 2700K opál - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | opál |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 15000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 4,7W |
| Dĺžka | 91 mm |
| Priemer | 35 mm |
| Svetelný tok | 470 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
4,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,45 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
