Pau-28893 - LED žárovka B22d 230V 9W 2700K stmívatelné opál - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | opál |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 15000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 9W |
| Dĺžka | 103 mm |
| Priemer | 60 mm |
| Svetelný tok | 1055 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
6,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,45 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
