Pau-28835 - LED lineární R7s 230V 13W 2700K - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Objímka | R7s |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 15000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 13W |
| Dĺžka | 118 mm |
| Priemer | 28 mm |
| Svetelný tok | 1521 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
19,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 26,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 26,05 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
