Pau-28822 - LED žárovka umělá hmota 3x3,5W GY6,35 teplá bílá - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | číra |
| Materiál | plast |
| Objímka | GY6,35 |
| Farba svetla | 2700 K |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 15000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 3,5W |
| Priemer | 17 mm |
| Svetelný tok | 300 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
18,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,90 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
