Pau-28814 - LED žárovka G4 3W 300lm 12V teplá bílá - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | číra |
| Objímka | G4 |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 15000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 3W |
| Dĺžka | 47 mm |
| Priemer | 17 mm |
| Svetelný tok | 300 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
17,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 22,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 22,50 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
