Pau-28784 - Žárovky Choose LED-Modul GU10 3x6,5W 2.700 - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | biela |
| Objímka | GU10 |
| Úhel záření | 38° |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 15000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 6,5W |
| Proudové zatížení | 54 mA |
| Priemer | 51 mm |
| Svetelný tok | 1380 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
15,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 20,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 20,35 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
