Pau-28775 - LED žárovka 3,2 W G4 2.700K teplá bílá - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | biela |
| Objímka | G4 |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 15000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 3,2W |
| Proudové zatížení | 260 mA |
| Priemer | 30 mm |
| Svetelný tok | 270 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
12,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16,55 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
