Pau-28758 - Žárovka LED 6,5 W bílá mat GU5,3 2.700K teplá bílá - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Objímka | GU5,3 |
| Úhel záření | 36° |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 15000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 6,5W |
| Proudové zatížení | 550 mA |
| Priemer | 50 mm |
| Svetelný tok | 445 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
9,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 13,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 13,00 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
