Pau-241225 - Vánoční koule se symbolem míru (na baterie) Christmas Globe Peace hnědá / zlatá 100mm 2200K - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | hnedá |
| Materiál | sklo / plast |
| Max. příkon světelného zdroje | 1W |
| Životnost | 15000h |
| Materiál doplňkový | plast |
| Výška | 139 mm |
| Priemer | 100 mm |
| Svetelný tok | 1 lm |
| Vrátane zdroja | |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
15,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 19,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 19,95 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
