STR-04887 ELIZA 230V BLACK - ELIZA 230V BLACK
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
| Farba | čierna |
| Materiál | abs |
| Napätie | 12 V |
| výkon | 0,5 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 77 mm |
| Výška | 77 mm |
| Hĺbka | 67 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 2554 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
7,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
