Ren-R14383 - HAVANA na bodci černá 230V LED 20W 26° IP65 3000K - RED - DESIGN RENDL
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | čierna |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 20W |
| Barva světla | teplá bílá |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 380 mm |
| Svetelný tok | 1469 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 90 |
Dnes zadajte kód „ ren12 “ v košíku a získajte 12% dod. zľavu
Sklad dodávateľ 77 ks, dodanie 4-12 dní
Supercena
137,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 152,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 152,95 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
