Ren-R14274 - NOVA stolní bílá chrom/mléčný akryl 230V LED 4.2W 3000K - RED - DESIGN RENDL
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | biela |
| Materiál | akryl |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| Vypínač na kabelu | ano |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 4.2W |
| Styl svítidla | moderní |
| Barva světla | teplá bílá |
| Materiál | akryl |
| Materiál hlavní | akryl |
| Barva doplňková | chrom |
| Svetelný tok | 425 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
Dnes zadajte kód „ ren12 “ v košíku a získajte 12% dod. zľavu
Sklad dodávateľ 194 ks, dodanie 4-12 dní
Supercena
71,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 79,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 79,45 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
