Ren-R14269 - VEGA TUYA DIMM driver černá 230V/24V 100W - RED - DESIGN RENDL
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | čierna |
| Stmívatelné | ano |
| Max. příkon světelného zdroje | 100W |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 100 W |
| Dĺžka | 415 mm |
| Šírka | 25.8 mm |
| Výška | 29 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
Dnes zadajte kód „ ren12 “ v košíku a získajte 12% dod. zľavu
Sklad dodávateľ 82 ks, dodanie 4-12 dní
Supercena
141,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 156,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 156,90 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
