Ren-R14194 - GEVALIA 20 na bodci černá matný akryl 230V LED LED 5W IP65 3000K - RED - DESIGN RENDL
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | čierna |
| Materiál | akryl |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 5 W |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 5W |
| Barva světla | teplá bílá |
| Materiál | akryl |
| Materiál hlavní | akryl |
| Barva doplňková | satin |
| Svetelný tok | 370 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
Dnes zadajte kód „ ren12 “ v košíku a získajte 12% dod. zľavu
Sklad dodávateľ 14 ks, dodanie 4-12 dní
Supercena
71,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 79,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 79,55 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
