Ren-R14138 - NAVONA 47 na bodci antracitová 230V GU10 8W IP65 - RED - DESIGN RENDL
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Objímka | GU10 |
| Max. příkon světelného zdroje | 8W |
| Barva | antracit |
| Barva hlavní | antracit |
| výkon | 8 W |
| IP krytie | 65 |
| Dĺžka | 140 mm |
| Šírka | 82 mm |
| Výška | 540 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
Dnes zadajte kód „ ren12 “ v košíku a získajte 12% dod. zľavu
Sklad dodávateľ 11 ks, dodanie 4-12 dní
Supercena
71,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 79,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 79,45 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
