Ren-R14137 - NAVONA na bodci antracitová 230V GU10 8W IP54 - RED - DESIGN RENDL
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Objímka | GU10 |
| Max. příkon světelného zdroje | 8W |
| Barva | antracit |
| Barva hlavní | antracit |
| výkon | 8 W |
| IP krytie | 54 |
| Dĺžka | 140 mm |
| Šírka | 82 mm |
| Výška | 170 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
Dnes zadajte kód „ ren12 “ v košíku a získajte 12% dod. zľavu
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
47,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 52,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 52,20 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
