STR-02618 - YAKUT HL958L WHITE NW
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
| Farba | biela |
| Materiál | hliník |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 78 mm |
| Výška | 78 mm |
| Hĺbka | 50 mm |
| Svetelný tok | 86 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 30 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Ohľadom ceny prosím volajte na 0950 812 433 alebo píšte na náš e-mail info@svietidla.com
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
