Mil-420625 - Svítidlo Tiger Track White 1xGU10
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,11 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,14 kg |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 1 |
| VÝŠKA (mm) | 145 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 15.5 |
| POWER | 1XGU10 MAX 10W |
| NOVINKY | 25 |
| VOLTAGE | 230V 50Hz |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 50 |
| ŠÍŘKA (mm) | 55 mm |
| Hloubka (mm) | 55 mm |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 55 mm |
| Hloubka balení (cm) | 6 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 0 |
| HMOTNOST BALENÍ | 8 kg |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 90 mm |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BÍLÁ |
| GWINT | GU10 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| LAMP FAMILY | TIGER |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
4,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 4,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 4,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
