GL-21733CU - Rela
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Elegantná stolná lampička vyrobená z keramiky a textilného tienidla. Skvele sa hodí do obývacích izieb, spální i predsiení na dotvorenie príjemnej atmosféry. So závitom E14. Žiarovky nie sú súčasťou balenia. Dĺžka kábla 130 cm. |
|
| S vypínačom | |
| Farba | kari |
| Materiál | keramika / textil |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 315 mm |
| Priemer | 175 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobca | GLOBO Handels GmbH |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 48 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
18,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 22,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 22,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
