STR-04852 PORT 22 2x230V D BLACK - PORT 22 2x230V D BLACK
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | čierna |
| Materiál | nerez / plast |
| Napätie | 240 V |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 220 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 700 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
16,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 18,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 18,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
