STR-04837 WADER LED 8W BLACK CW - WADER LED 8W BLACK CW
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| S vypínačom | |
| Farba | čierna |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 6500 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 8,0 W |
| IP krytie | 54 |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hĺbka | 50 mm |
| Svetelný tok | 740 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 160 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 921 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
13,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 14,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 14,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
