STR-04835 ALTO 230V - ALTO 230V
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
| Farba | biela / strieborná |
| Materiál | abs |
| Napätie | 12 V |
| výkon | 0,3 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 58 mm |
| Výška | 103 mm |
| Hĺbka | 65 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 792 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
9,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
