STR-04834 HOL LED 1W WHITE - HOL LED 1W WHITE
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. Na baterie AA |
|
| S vypínačom | |
| Farba | biela |
| Materiál | abs |
| Farba svetla | 6500 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 197 mm |
| Výška | 93 mm |
| Hĺbka | 28 mm |
| Svetelný tok | 60 lm |
| Vyžarovací uhol | 160 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 1613 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
5,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
