STR-04833 PIN LED 1W BLACK - PIN LED 1W BLACK
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
|
Doba svietenia na jedno nabitie max. 6 h |
|
| S vypínačom | |
| Farba | čierna |
| Materiál | abs |
| Farba svetla | 6500 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 61 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hĺbka | 32 mm |
| Svetelný tok | 100 lm |
| Vyžarovací uhol | 140 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 2076 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
1,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 2,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 2,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
