STR-04832 TURBO LED 1W BLACK - TURBO LED 1W BLACK
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
|
Doba svietenia na jedno nabitie max. 2 h, čas nabíjania akumulátora 3 h. |
|
| S vypínačom | |
| Farba | čierna |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 6500 K |
| Napätie | 240 V |
| výkon | 1 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 33 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 33 mm |
| Svetelný tok | 100 lm |
| Vyžarovací uhol | 60 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 3908 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
2,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 2,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 2,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
