STR-04768 ERSTE LED PIR E27 12W NW - ERSTE LED PIR E27 12W NW
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
| Farba | biela |
| Materiál | polykarbonát / hliník |
| Objímka | E27 |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 12 W |
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 126 mm |
| Hĺbka | 60 mm |
| Svetelný tok | 1230 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 160 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 6685 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
5,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
