STR-04668 STER LED 1W+3W - STER LED 1W+3W
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Doba nabíjania optimálne 6 h, max. 8 h, doba svietenia na jedno nabitie max. 4 h. |
|
| S vypínačom | |
| Farba | čierna |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 6500 K |
| Napätie | 240 V |
| výkon | 1 W + 3 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 62 mm |
| Výška | 240 mm |
| Hĺbka | 62 mm |
| Svetelný tok | 60 + 200 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 4 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 1942 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
5,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
