STR-04664 LAGER LED 5W BLACK - LAGER LED 5W BLACK
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
|
Doba nabíjania optimálne 6 h, max. 8 h, doba svietenia na jedno nabitie max. 4 h. |
|
| S vypínačom | |
| Farba | čierna |
| Materiál | abs / polykarbonát |
| Farba svetla | 6500 K |
| Napätie | 240 V |
| výkon | 5 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hĺbka | 45 mm |
| Svetelný tok | 300 lm |
| Vyžarovací uhol | 30 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 1901 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
6,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
