STR-04503 ERNEST E27 BLACK - ERNEST E27 BLACK
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
|
Svietidlo s vymeniteľnou žiarovkou. |
|
| Farba | čierna |
| Materiál | sklo / plast |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 60 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 115 mm |
| Výška | 230 mm |
| Hĺbka | 115 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 674 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
7,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
