STR-04445 MADER 2 x E27 BLACK - MADER 2 x E27 BLACK
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
|
Svietidlo s vymeniteľnou žiarovkou. |
|
| S vypínačom | |
| Farba | čierna |
| Materiál | nerez / plast |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 240 V |
| výkon | 2 x max 15 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 230 mm |
| Výška | 1760 mm |
| Hĺbka | 230 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 535 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
31 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 34,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 34,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
