STR-04387 TALON LED L 11W WHITE NW - TALON LED L 11W WHITE NW
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
|
| Farba | biela |
| Materiál | polypropylene / polykarbonát |
| Farba svetla | 4100 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 11 W |
| IP krytie | 54 |
| Šírka | 205 mm |
| Výška | 54 mm |
| Hĺbka | 105 mm |
| Svetelný tok | 1070 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 160 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 83 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 978 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
6,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
