STR-04378 MONITOR LED BLACK - MONITOR LED BLACK
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Nastavenie jasu a farby bieleho svetla (WW, NW, CW). Integrované LED, 25 000 hodín, svetelný výkon 400 lm |
|
| S vypínačom | |
| Farba | čierna |
| Materiál | abs |
| Farba svetla | 4300 K |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 5 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 398 mm |
| Výška | 85 mm |
| Hĺbka | 85 mm |
| Svetelný tok | max 265 lm |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 84 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 1600 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
15,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 17,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 17,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
