STR-04309 TALON LED L 7W WHITE NW - TALON LED L 7W WHITE NW
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
|
| Farba | biela |
| Materiál | polypropylene / polykarbonát |
| Farba svetla | 4100 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 7 W |
| IP krytie | 54 |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 51 mm |
| Hĺbka | 90 mm |
| Svetelný tok | 640 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 160 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 83 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 1617 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
5,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
