STR-04184 MONTE 60 CLEAR I - MONTE 60 CLEAR I
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 60 W |
| IP krytie | 65 |
| Šírka | 230 mm |
| Výška | 85 mm |
| Hĺbka | 230 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 3500 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
6,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
