STR-04022 MAMBA LED 12W WHITE CCT - MAMBA LED 12W WHITE CCT
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. Svietidlo je ideálne nad okrúhlym zrkadlom, kde jeho tvar dotvára ideálny oblúkový dizajnový prvok. Je vybavené kĺbom, takže ho možno aj nakloniť. |
|
| Farba | biela |
| Materiál | hliník / plast |
| Farba svetla | 3000/4000/6500 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 12 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 85 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Svetelný tok | 980 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 140 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Skladom 1 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 1172 ks - sklad dodávateľ - 3-10 prac. dní.
Supercena
48,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 53,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 53,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
