STR-03887 GOL LED C 1,6W MATCHR NW - GOL LED C 1,6W MATCHR NW
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. Minimalistické bodové svietidlo pre zapustenie do podhľadu. Vhodné na osvetlenie predmetov vo vitrínach alebo ako doplnkové bodové svietidlo v obývacích izbách na ambientné osvetlenie. Vzhľadom na túto svietivosť neodporúčame používať ako hlavné osvetlenie, ale skôr ako doplnkové osvetlenie. Integrované LED, 25 000 hodín, 70 lm pri svetelnom výkone, pre použitie v interiéri. |
|
| Farba | matny chrom |
| Materiál | hliník / plast |
| Farba svetla | 4300 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1,6 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 42 mm |
| Výška | 35 mm |
| Hĺbka | 42 mm |
| Svetelný tok | 70 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 20 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 84 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 643 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
5,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
