STR-03883 MAMBA LED 8W BLACK NW - MAMBA LED 8W BLACK NW
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. Svietidlo je ideálne nad okrúhlym zrkadlom, kde jeho tvar dotvára ideálny oblúkový dizajnový prvok. Je vybavené kĺbom, takže ho možno aj nakloniť. |
|
| Farba | čierna |
| Materiál | hliník / plast |
| Farba svetla | 4100 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 8 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 85 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Svetelný tok | 540 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 140 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 84 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Skladom 1 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 1315 ks - sklad dodávateľ - 3-10 prac. dní.
Supercena
36,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 40,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 40,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
