STR-03828 IRIS LED 38 0,06W CW - IRIS LED 38 0,06W CW
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
| S vypínačom | |
| Farba | chróm-lesklý |
| Materiál | nerez / plast |
| Farba svetla | 6500 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 0,06 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 385 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Svetelný tok | 1 lm |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 70 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 285 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
3,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 4,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 4,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
