STR-03698 NEO MVS SMALL WHITE - NEO MVS SMALL WHITE
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | biela |
| Materiál | polykarbonát |
| Napätie | 230 V |
| výkon | max 1200 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 55 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hĺbka | 25 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
9,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
