STR-03697 AGENT PIR WHITE - AGENT PIR WHITE
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
| Farba | biela |
| Materiál | polykarbonát |
| Napätie | 230 V |
| výkon | max 1200 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 115 mm |
| Výška | 58 mm |
| Hĺbka | 115 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
7,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
