STR-03693 GEST PIR WHITE - GEST PIR WHITE
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | biela |
| Materiál | polykarbonát |
| Napätie | 230 V |
| výkon | max 500 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 36 mm |
| Výška | 78 mm |
| Hĺbka | 21 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 91 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
8,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 9,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 9,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
