STR-03692 KLIK PIR WHITE - KLIK PIR WHITE
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
| S vypínačom | |
| Farba | biela |
| Materiál | polykarbonát |
| Napätie | 230 V |
| výkon | max 500 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 82 mm |
| Výška | 82 mm |
| Hĺbka | 25 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 1842 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
5,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
