STR-03617 KLARA LED D 36W NW - KLARA LED D 36W NW
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
|
| Farba | biela |
| Materiál | oceľ / plast |
| Farba svetla | 4100 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 36 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 430 mm |
| Výška | 56 mm |
| Hĺbka | 430 mm |
| Svetelný tok | 2210 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 160 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 83 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Sklad dodávateľ 751 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
27,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 31 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 31 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
