STR-03613 GARET LED C 0,5W CW - GARET LED C 0,5W CW
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
| S vypínačom | |
| Farba | chróm-lesklý |
| Materiál | nerez / plast |
| Farba svetla | 5700 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 0,5 W |
| IP krytie | 65 |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Svetelný tok | 2 x 10 lm |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 70 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 22 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
7,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
