STR-03592 KLARA LED C 19W NW - KLARA LED C 19W NW
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
|
| Farba | biela |
| Materiál | oceľ / plast |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 19 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 330 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 330 mm |
| Svetelný tok | 1650 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 160 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 83 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 1917 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
18,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 20,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 20,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
