STR-03579 MATYLDA LED 9W SILVER NW - MATYLDA LED 9W SILVER NW
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
|
| Farba | strieborná |
| Materiál | hliník / polykarbonát |
| Farba svetla | 4200 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 9 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 305 mm |
| Výška | 45 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Svetelný tok | 780 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 621 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
11,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
