STR-03099 ALFI LED C SILVER NW - ALFI LED C SILVER NW
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
|
| Farba | strieborná |
| Materiál | oceľ / sklo |
| Farba svetla | 4100 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3,5 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 75 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 75 mm |
| Svetelný tok | 255 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 83 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 143 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
7,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
