STR-02877 RONI LED BLACK CLIP - RONI LED BLACK CLIP
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
|
| S vypínačom | |
| Farba | čierna |
| Materiál | nerez / abs |
| Farba svetla | 4100 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 4 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hĺbka | 110 mm |
| Svetelný tok | 248 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 971 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
17,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 19,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 19,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
